מערכת חדשנית בעלת הגנה אנטיבקטריאלית

  1. דף הבית
  2. טכנולוגיות שוברות שיויון

טכנולוגיות מתקדמות במערכת spirala ro 102

AQUAPHOR CarbFiber בלוקים מכילים סיבי Aqualen™, אבקת פחם פעיל ומקשר. הם מציגים התנגדות זרימה נמוכה פי כמה וקיבולת גבוהה יותר קדימה חלודה, מתכות כבדות וזיהומים אחרים. המערכת מספקת מים בסיסיים 9.5 ומעלה ההופכים את המים לנוגד חימצון עוצמתי בעל יתרונות בריאותיים רבים במחקרים הוכח שמים אלו האריכו תוחלת חיים של בעלי חיים בצורה משמעותית בנוסף אנשים שסובלים מריפלוקס צרבות מגרנות כאבי ראש עצירויות מדווחים על שיפור ניכר בבריאותם מעצם שתית המים שזה מדהים.

Aqualen™ – חומר סופח סיבי מחליף יונים, המהווה חלק בלתי נפרד מהתערובת המוגנת בפטנט עבור מסנני מי שתייה, שנוצרה  באופן בלעדי עבור מסנני המים .

המילה "כלאט" באה מהמילה היוונית "chēlē", שפירושה "טופר". במבנה הכימי שלהן, הקבוצות הפונקציונליות של Aqualen™ דומות לציפורניים. ה"ציפורניים" של Aqualen™ חוטפות יוני מתכת כבדות מהמים ומחזיקות אותן באחיזת מוות.


איכויות פיזיות ייחודיות של Aqualen™ כוללות את יכולתו לקשור באופן בלתי הפיך יוני מתכות כבדות כמו עופרת, ברזל, כספית ואיזוטופים רדיואקטיביים.

איכות נוספת של Aqualen™ היא פיזור שווה של המים על פני כל התערובת, הרחבת שטח המגע על פני השטח פי 33 בהשוואה למסננים קונבנציונליים לחילופי יונים, הודות לגיאומטריה של החומר.


תכונות סיבים לחילופי אניונים AQUALEN-3:


- סיב חילופי אניונים ייחודי המבוסס על עמוד שדרה פולימרי שונה ללא מים עם תחליפים שונים המכילים חנקן וכן קבוצות קרבוקסיליות על פני השטח שלו.

- שילוב ייחודי של קבוצות פונקציונליות המציעות יכולת משופרת לסיבים לספוח מזהמים אניונים וקטיוניים מזיקים ממים עם סלקטיביות גבוהה.

- יכולת הסרה גבוהה של תרכובות ברזל שונות וניתן להשתמש בה כחומר מעולה לסינון מראש.


מטריצת ספיגה איזוטרית (IAM)

IAM היא טכנולוגיית ייצור של מדיום לסינון מים עם סופגים עדינים בצפיפות גבוהה.

כאשר Aqualen™ מעורבב עם סופגים מגורעים, טכנולוגיית IAM יוצרת אפקט סינרגטי, מה שאומר שתערובת הספיגה משיגה את האיכויות הייחודיות שאינן קיימות ברכיבים המקוריים.

IAM מונע את אפקט התקשור ומבטיח חלוקת זרימת מים אחידה בכל המסנן.


CarbFiber Block (CFB)

CarbFiber Block (CFB) היא טכנולוגיית ייצור של מדיית סינון מים בדרגות נקבוביות שונות והיא מיועדת למים בכל רמת זיהום.

CFB מגדיל משמעותית את תוחלת החיים של הסננים  מבלי לפגוע באיכות הטיהור.


סיבים חלולים

ממברנות סיבים חלולים הם צינורות זעירים עם קירות נקבוביים ומשטח סינון ענק. קוטר נקבוביות של 0.1 מיקרומטר מבטיח ניתוק אמין למיקרואורגניזמים.

הסיב החלול הוא מגן אוניברסלי. הוא מספק ערובה של 99.99% לחיתוך חיידקים וחיידקים, ציסטות Giardia וטפילי מעיים אחרים, הסרת הזיהומים והמשקעים הלא מומסים.מיכל אחסון מים על מים (WWT) למערכות RO

פטנט מס' 13/500,634 (ארה"ב), מס' פטנט מס' 2486973 (EU)

היעילות הבלתי מתפשרת של מיכל האגירה של מים על מים מסופקת על ידי העיצוב הייחודי שלו. שלא כמו מיכלי האוויר-על-מים הקלאסיים של RO, הוא מנצל במלואו את כל הנפח הפנימי של אגירת המים דרך הקיר האלסטי, המפריד בין מי מקור למים מטוהרים.

המחזור מתחיל כאשר מסת המים המסוננת מאלצת באופן טבעי את המים הנדחים אל הניקוז. כאשר ברז מי השתייה נפתח, מי הברז מתחילים להתמלא בחלק הייעודי ודוחפים את המים המטוהרים החוצה. שימו לב, במיכל אגירת אוויר-על-מים קונבנציונלי לא פחות משליש ממנו תפוס תמיד על ידי אוויר, וזה בזבוז של שטח יקר ערך.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של טכנולוגיית מיכל מים על מים הוא מהירות הסינון, הגבוהה פי שניים מזו שמספקת מערכות RO קלאסיות.

יתרון משמעותי ביותר עבור אזורים שבהם מים הם משאב יקר הוא היכולת להוריד באופן דרמטי את כמויות מי הניקוז. ניתן לחסוך בצריכת מים עד 9 טון בשנה בהשוואה למערכות מיכלי מים על אוויר.

BPA FREE

כל חלקי המערכת מיוצרים מחומרים איכותיים שאינם מכילים את הכימיקל ביספנואל ואינם זולגים למים.

הגנה אנטיבקטריאלית מפני התפתחות חיידקים במיכל האגירה


Aqualunהינו חומר מקורי שפותח ומוגן בפטנט  . היתרונות של שימוש בחומר זה לסינון וטיהור מים ביתיים הינם :

1) הסרת זיהומים במהירות גבוהה

2) הסרה יעילה של מתכות כבדות ממקורות מים בכל קשיות

3) איכויות בקטריוסטטיות יעילות 

4) ללא "תעל", כך שבלתי אפשרי למים לעקוף את המסנן (100% סינון)

טיהור המים הביתי והביתי משתנה מסינון מים תעשייתי מכיוון שיש להסיר זיהומים הנישאים במים במהירות רבה באמצעות מחסנית בגודל קטן. מסנני מים סטנדרטיים משתמשים בפחם פעיל כמרכיב הפעיל העיקרי. מים העוברים דרך מסנני מי פחמן באים במגע עם גרגירי פחמן, ומשאירים מאחור הרבה מהזיהומים המזיקים.

חלק מהזיהומים מסוננים בצורה מכנית (ניתן לראות את המשטחים של שברי פחמן כבעלי מרקם או נקבובי), אחרים נקשרים באמצעות תגובות כימיות. 

מסנני ה AQUALEN  של מערכת ro 102 spirala פותחו עם פחם פעיל באיכות גבוהה, המופק מקליפות קוקוס.

מלבד פחמן, רוב המסננים משתמשים לעתים קרובות בשרף חילופי יונים, אלה קושרים יוני מתכות כבדות. שרפי יונים מופיעים כגרגרי פולימר עגולים.

AQUALEN פועלת בצורה דומה, אך בניגוד לשרף סטנדרטי לחילופי יונים, AQUALEN הוא סיב מחליף יונים. תכונה זו של לכידת יונים גורמת לשיפור משמעותי בביצועי הסינון.

מסנני מים המיוצרים עם AQUALEN סופגים זיהומים הרבה יותר מהר בגלל שטח הפנים הגבוה שלהם. AQUALEN מבדיל ביעילות בין מתכות כבדות, עם זיקה גדולה פי 800 מאשר סידן ומגנזיום

(הגורמים למים קשים). לכן AQUALEN מזהה וסופגת מתכות כבדות בכל רמה של קשיות מים, משהו שמסננים סטנדרטיים לא מציעים.

כמות התרכובות הפעילות להחלפת יונים ב-AQUALEN גבוהה עשרות מונים מזו שבכמויות מקבילות של שרפים קונבנציונליים לחילופי יונים.

מסנני מים עם AQUALEN טובים יותר במלחמה בחיידקים, הודות ליכולות לכידת המתכות הכבדות המתוארות.

שימוש ב-AQUALEN עם סופגים מגורענים כמו פחמן יוצר אפקט סינרגטי רב עוצמה. למסנן המרוכב המתקבל יש איכויות גדולות מסכום החומרים המרכיבים אותו.

למסנני מים מסוג מחסנית קטנה יש שתי בעיות עיקריות: חוסר יכולת להשתמש בגרגירים קטנים יותר ואפקט ה"תקשור".

גרגירים קטנים יותר מספקים שטח גדול יותר של מגע עם מים באותו גודל מסנן, מה שמאפשר טיהור מים יעיל. אבל, מים מתקשים לזרום דרך שכבות צפופות של גרגירים זעירים. סיבי AQUALEN במערכת  spirala ro 102 מתרחבים במים ומקלים על סידור גרגירי פתוח, ומאפשרים למים לזרום דרכם .

 

למערכת  spirala ro102 מסנן מים עם גרגירים קטנים פי שניים ממסנני מים רגילים, עם זיהומים שנלכדו פי ארבעה מהר יותר.

"תקשור" הוא כאשר גרגירים רופפים נעים מתחת למים זורמים. כאשר המים עוברים דרך מסנן מים סטנדרטי, הם "מחלקים" גרגירי פחמן,

פותחים תעלות שדרכן הם יכולים לזרום תוך מגע גרוע יותר עם משטחים מטהרים. סיבי AQUALEN שזורים בשכבות של גרגירים עדינים יותר כדי לשמור אותם סטטיים.

סיבי AQUALEN גם מפזרים את זרימת המים באופן שווה דרך מחסנית מסנן המים. כך גדלה כמות שטח הפנים במגע עם מים.

הודות לשיטה אופטימלית של ערבוב AQUALEN עם חומרי סינון אחרים, למחסנית מסנן מים  אין אזורים מתים שאחרת היו מעכבים את תהליך סינון המים.

היתרון האחרון (אם כי לא פחות) של מסנני מים המשתמשים ב-AQUALEN הוא יכולתם להסיר את

החלקיקים הקטנים ביותר של ברזל קולואידי העולים על תקני מי השתייה פי ארבעה. המרווח בין הגרגירים ארוז בצפיפות בסיבי AQUALEN בקוטר של 20% עד 30% של שערה אנושית .

 לסיכום מערכת spirala ro102 מספקת טיהור עמוק, הגנה מפני חיידקים ומינרליזציה של מי השתייה מכל מערכת אחרת בשוק ולכן נחשבת למערכת טיהור מים הטובה בעולם.

 בעזרת המחסנית היחודית K7BM המשלבת בלוק פחמן פעיל של מעטפת קוקוס (ספיגה של חומרים מזיקים) וממברנת סיבים חלולים (הגנה אנטיבקטריאלית).

מחסנית זו מסירה ביעילות אפילו מיקרו-כמויות של כל זיהומים רעילים, כולל כלור פעיל, מתכות כבדות ותרכובות אורגניות.

 קרום סיבים חלולים שומר על החלקיקים הקטנים ביותר עד 0.1 מיקרון ומספק הגנה של 99,99% מפני חיידקים


למעבר למוצר לחץ כאן

AQUAPHOR CarbFiber בלוקים מכילים סיבי Aqualen™, אבקת פחם פעיל ומקשר. הם מציגים התנגדות זרימה נמוכה פי כמה וקיבולת גבוהה יותר קדימה חלודה, מתכות כבדות וזיהומים אחרים. המערכת מספקת מים בסיסיים 9.5 ומעלה ההופכים את המים לנוגד חימצון עוצמתי בעל יתרונות בריאותיים רבים במחקרים הוכח שמים אלו האריכו תוחלת חיים של בעלי חיים בצורה משמעותית בנוסף אנשים שסובלים מריפלוקס צרבות מגרנות כאבי ראש עצירויות מדווחים על שיפור ניכר בבריאותם מעצם שתית המים שזה מדהים.

מס' פטנט US6514413 (ארה"ב)

פילטרים לאוסמוזה
אוסמוזה הפוכה
logo בניית אתרים